Skup złomu Mrągowo i okolice

Nasza firma oferuje konkurencyjne ceny skupu różnych rodzajów złomu i metali kolorowych, zachęcając do aktywnego udziału w recyklingu i ochronie środowiska.

Ceny mogą ulegać zmianom w zależności od aktualnej sytuacji rynkowej oraz ilości i jakości składanego materiału. W celu uzyskania dokładnej wyceny, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem lub odwiedzenia naszego punktu skupu.

Ponadto, oferujemy elastyczne podejście do cen skupu złomu dla większych ilości materiału oraz stałych klientów. Jesteśmy otwarci na negocjacje i dążymy do zapewnienia satysfakcji naszych klientów poprzez atrakcyjne warunki współpracy.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat aktualnego cennika oraz warunków skupu złomu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji.

Transport złomu pojazdem z HDSem

Zapewniamy wygodny i bezproblemowy odbiór złomu, przyjeżdżając własnym pojazdem wyposażonym w HDS. Nasz profesjonalny zespół nie tylko załaduje materiał bezpośrednio u klienta, ale także dokona płatności na miejscu. Dzięki tej usłudze zapewniamy efektywną i komfortową obsługę, eliminując wszelkie niedogodności związane z utylizacją złomu.

Przy większych ilościach możliwość negocjacji cen!
Lp.Rodzaj złomuCena za 1 kg
1.Miedź milbera30 zł
2.Miedź niesort26 zł
3.Miedź pobielana piecyki24 zł
4.Mosiądz żółty19 zł
5.Mosiądz pobielany17 zł
6.Mosiężno – miedziane chłodnice16 zł
7.Aluminium energetyczne7 zł
8.Aluminium felgi7 zł
9.Aluminium odlewy6 zł
10.Aluminium plastyka5 zł
11.Aluminium chłodnice4 zł
12.Aluminium puszki4 zł
13.Cynk6 zł
14.Ołów5 zł
15.ZnAlu2 zł
16.Stal kwasoodporna4,50 zł
17.Złom stalowy wsad1,10 zł
18.Złom stal blacha0,90 zł
19.Złom stal niewsad (do cięcia)1 zł
20.Kable miedziane w izolacji*5 zł
21.Puszki stalowe0,50 zł

* bez dużych końcówek